Hotel Mielno Holiday

Mielno – atrakcje dla dzieci i dorosłych

Mielno – atrakcje dla dzieci i dorosłych

Mielno – atrakcje dla dzieci i dorosłych

Plaża z przyjemnym, drobnym piaskiem

Plaża z przyjemnym, drobnym piaskiem
Wakacje w Mielnie z małym dzieckiem nie muszą być nudne. Zaczynasz od przepięknej plaży, na której Twój maluch może budować zamki z piasku i chlapać nóżki w morskiej wodzie. To w pełni bezpieczne i czyste miejsce, z wydzielonymi i strzeżonymi przestrzeniami do kąpieli. Świetne zaplecze gastronomiczne, dmuchawce, zjeżdżalnie, wypożyczalnia leżaków i sprzętów wodnych zwiększa funkcjonalność miejsca.

Wakacje w Mielnie z małym dzieckiem 
Zaczynasz od przepięknej plaży, na której Twój maluch może budować zamki z piasku i chlapać nóżki w morskiej wodzie.

Promenada dla tych, co kochają spacery

Promenada dla tych, co kochają spacery

Dzieci muszą być w ruchu, więc kiedy znudzi się im leżenie na plaży, możesz wybrać się na spacer promenadą wzdłuż wybrzeża. To spacerowy deptak, który powstał w roku 1908. Stąd rozciąga się malowniczy widok. Możecie razem podziwiać statki, widoczne w oddali i cieszyć się błękitem morza. Korzystać z letniej bryzy od strony akwenu i poznawać zachowania ptaków, których przy plaży nie brakuje.

Piernikowy domek w Mielnie

Piernikowy domek w Mielnie

Wakacje nad morzem z dzieckiem muszą być słodkie. Jeżeli nie chcesz, by Twoje dziecko jadło za dużo słodyczy, zaskocz je zupełnie czymś innym. Zaproś je na wycieczkę do piernikowego domku, który stoi do góry nogami. Dzieci mogą w końcu zobaczyć, jak wygląda Baba Jaga, która siedzi przed domkiem. Nie musisz iść daleko, bo atrakcja znajduje się nieopodal plaży.

Wakacje połączone z edukacją

Wakacje połączone z edukacją

Możesz łączyć przyjemne z pożytecznym. Trochę starsze dzieci zabierz na ścieżkę edukacyjną, która znajduje się około 300 m od linii brzegowej jeziora Jamno. To duży, zielony teren, po którym można spacerować lub wybrać się na wycieczkę rowerową. W parku znajduje się punkt widokowy z piękną panoramą na jezioro oraz niewielki las z pomnikami przyrody. Na każdym kroku spotkasz tablice z opisami, jak powinien wyglądać recykling odpadów. To ważne, bo park powstał na dawnym miejscu odpadów komunalnych.

Par linowy Tukan

Par linowy Tukan

To zdecydowanie atrakcja dla całej rodziny i aktywnych dzieci, które nie boją się nowych przygód i doświadczeń. W pełni bezpieczny z trzema podstawowymi atrakcjami: zjazdem tyrolskim, spacerem po linie i skokiem indiańskim. To również miejsce, które usytuowane jest nieopodal plaży, więc kiedy jest gorąco, można spokojnie skryć się w cieniu drzew i cieszyć dobrą zabawą. Wakacje w Mielnie z małym dzieckiem i w tym miejscu będą przyjemne. W parku znajduje się plac zabaw, który przypadnie do gustu każdemu maluchowi.

Wakacje w Mielnie z małym dzieckiem

Pobaw się z dziećmi w detektywa

Pobaw się z dziećmi w detektywa

Twoje dziecko jest jak Sherlock Holmes? Lubi tajemnice i rozwiązywanie zagadek? Do wyboru masz idealne, 2 miejsca: Escape Room lub Leśną Pętlę Przygód i Tajemnic w Mielnie. Pierwsza atrakcja jest pomieszczeniem, z którego musisz się wydostać w 60 minut, rozwiązując zagadki i interpretując odpowiednio wskazówki. Drugi obiekt to ścieżka przyrodniczo-edukacyjna, która prowadzi przez wydmy nadmorskiego lasu. Po drodze spotkasz historyczne obiekty, a nawet bunkry z okresu II Wojny Światowej.

Wakacje nad morzem z dzieckiem – Mielno

Wakacje nad morzem z dzieckiem – Mielno

Miejscowość to super cel wakacyjnych wypadów. Niezależnie od tego, czy są to wakacje z małym dzieckiem, czy z nastolatkiem spędzicie tu razem miłe chwile. Spokój i relaks, odkrywanie nowych miejsc i bycie razem to esencja letniego wypoczynku.

wakacje z małym dzieckiem,