Hotel Mielno Holiday

Opinie

Mielno Holiday Apartments - hotel przyjazny dzieciom IconMielno Holiday Apartments - hotel przyjazny dzieciom

Generała Stanisława Maczka 34, Unieście

4,4 720 reviews

 • Avatar Natalia Majchrzak ★★★☆☆ 3 miesiące temu
  Skuszeni pozytywnymi opiniami zamieszczonymi tutaj , wybraliśmy ten hotel na pobyt w długi weekend.
  Niestety w moim odczuciu sformułowane opinie są na wyrost, a hotel i pobyt w nim na pewno poniżej oczekiwań.
  Jeżeli oferta cenowa za pobyt
  … More jest atrakcyjna, to może być adekwatna do jakości .
  Na plus dbałość o czystość . Panie pokojowe często sprzątały części wspólne - korytarze.
  Pokoje - wystarczający metraż , czyste.
  Łazienka - brak zamykanej kabiny to porażka, zwłaszcza przy małych dzieciach.
  Basen średniej wielkości, podstawowy. Mało atrakcyjny dla dzieci, bez zjeżdżalni itp.
  Sala zabaw to jedynie "małpi gaj" plus trzy płatne automaty do gier i cymbergaj - nie ma żadnych zabawek . Największe rozczarowanie.
  Posiłki z małym wyborem dań - brak dedykowanych dla dzieci obiadów, a opcja śniadaniowa to płatki śniadaniowe. Soki sztuczne , z koncentratu. Nie ma żadnych roślinnych napojów, wegańskich zamienników sera , czy past kanapkowych.
 • Avatar Aneta Barcińska ★★★☆☆ miesiąc temu
  Właśnie wróciliśmy z ferii, pokój Top 7 piętro. W pokoju dość czysto oprócz umywalki i luster, prysznic faktycznie porażka,woda leje się po całej podłodze,ogrzewanie też wybitnie ciepło nie było,szlafroki podziurawione.Obsługa hotelu duży … More plus,dania w restauracji w miarę ok, uzupełniane na bieżąco. Mega minus nie ma dań dostępnych z karty! Zapytaliśmy o dostępne dania i otrzymaliśmy odpowiedzi, że jest pomidorowa,żurek,frytki i kurczaczki z frytkami. Nawet pizzy nie można było zamówić. Brak kawy do obiadokolacji. Sam basen jeśli chodzi o wielkości to ok,ale woda zimna a w szczególności w brodziku. Kulkolandia,animacje, siłownia super. Łazienki na parterze przy recepcji z małymi pelzajacymi robakami brr. Ogólne wrażenie niby ok ale jeszcze kilka rzeczy należałoby poprawić.
 • Avatar Anna ★★★☆☆ miesiąc temu
  Bywaliśmy w wielu hotelach na terenie Polski, ten hotel oceniamy bardzo średnio, wykładziny w pokoju w bardzo złym stanie, przyjechalisny z pieskami wiec szczególną uwagę zwróciliśmy na stan pokoju na samym wejściu bo zapłaciliśmy kaucję … More w wysokości 500zl. Sztućce w pokoju plastikowe i do tego wszystko dla dwóch osób gdzie mieliśmy pobyt dla trzech dorosłych osób. Jedzenie...też niestety bardzo średnio, wędlin w ogóle nie ma do wyboru, obiady bardzo średnio, często brak miejsc. Ogólnie jedzenie bardzo średnie nic nie zachwyca. Na plus lokalizacja hotelu, bardzo blisko do morza i do jeziora, miła obsługa, bardzo dobrze działający internet. Ogólnie za cenę promocyjna jaką mieliśmy to jeszcze do przetrawienia, natomiast po 3 gwiazdkach spodziewamy się troszkę więcej.
 • Avatar Magdalena Siudowska ★★★★ 3 miesiące temu
  Bardzo schludny wystrój całego hotelu. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, zawsze można liczyć na ich pomoc. Duży wybór różnego rodzaju dań na każdym posiłku w ciągu dnia, niestety minusem jest na pewno to iż jedzenie w bufecie bywa zimne. … More Zaletą jest także wiele różnych sposobów rekreacji w środku hotelu dla dzieci jak i dorosłych. Z chęcią przyjechałabym jescze raz.