Mielno Holiday Apartments

Restauracja

Nasza restauracja oferuje szeroką gamę możliwości, od pożywnych i bogatych śniadań w formie bufetu szwedzkiego uwzględniającego potrzeby aktywnych dorosłych, jak i najmłodszych Gości, przez dania a’la carte będące ciekawymi propozycjami tradycyjnej kuchni z polskiego wybrzeża i europejskich klasyków, po obiadokolacje w formie bufetów.
Różnorodne menu pozwoli każdemu z Was na wybór potrawy, która trafi w Wasz gust.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji i odkrycia nowych, ciekawych smaków.

Bar

Uzupełnieniem oferty lokalu jest bar serwujący przez profesjonalnych barmanów oraz baristów napoje orzeźwiające, alkohole, koktajle, drinki oraz kawy przez cały dzień, aż do późnego wieczora.

Imprezy okolicznościowe

Malownicza okolica, pyszne jedzenie, stylowo urządzona przestrzeń – to recepta na udaną i dobrze zorganizowaną imprezę okolicznościową.

Z jeden strony Hotelu rozpościera się piaszczysta plaża, z drugiej urokliwe Jezioro Jamno. Restauracja w Mielno Holiday Apartments to doskonałe miejsce na zorganizowanie kolacji biznesowej, spotkania integracyjnego czy przyjęcia okolicznościowego –
z okazji ślubu, chrztu lub pierwszej komunii.

Tel. 574 493 990
marketing@mielnoholiday.pl

Polski Bon Turystyczny sierpień 2020/marzec 2022

Drodzy Goście,

Mielno Holiday Apartments od sierpnia 2020 r. do 31 marca 2022 r. honoruje możliwość zapłaty za usługi noclegowe poprzez Polski Bon Turystyczny.

Zapraszamy do skorzystania z tej formy płatności w naszym obiekcie.
Wszelkie informacje o sposobie uzyskania i aktywowania bonu uzyskają Państwo klikając w
POBIERZ BON