Hotel Mielno Holiday

Rodzinne wczasy w Mielnie

Nie macie jeszcze pomysłu na punkt docelowy wakacyjnej podróży, a jedyne co wiecie to to, że zależy Wam na wakacjach w Polsce? Jeżeli to zdanie dotyczy Was, nie czekajcie dłużej. Zamknijcie oczy i…

… wyobraźcie sobie szum morza, krzyk mew, zapach morskiej bryzy, poczujcie promienie słońca na swej skórze, piasek przesypujący się przyjemnie pod stopami i tę błogość, jaką daje wyjazd na wczasy. Wszystkim tym kusi polskie nadmorskie miasto. Tak! Te atrakcje możliwe są w Mielnie!

To malownicze miasto oferuje kwintesencję udanych wakacji na łonie natury i nie tylko.

Rodzinne wakacje, wczasy z dzieckiem w Mielnie – Holiday Mielno nad morzem to propozycja dla osób, którym brak jest ciszy niezakłóconej wielkomiejskim gwarem oraz tych, które chciałby zapomnieć o codziennych obowiązkach. Nie jest zbyt problematyczne zorganizowanie wczasów w Mielnie z dziećmi – wyżywienie oferuje tu niemal każdy dobry hotel, a jak wiadomo: jednak troska mniej daje szansę na przyjemniejszy relaks.

W Mielnie wakacje, wczasy z dzieckiem nie są kłopotliwe nawet w niepogodę: można bowiem wybrać zwiedzanie, spacer w deszczu. Miłośników tego ostatniego zachwyci z pewnością basen, który sprawdza się zawsze w przypadku dzieci – dla maluchów ogromną frajdą jest pluskanie się w basenie wypełnionym wodą po brzegi; rodzice zaś mają pewność, że dzieci strzeże wykwalifikowany ratownik.

Wczasy dla rodzin z dziećmi w Mielnie z wyżywieniem to nie tylko obiady serwowane przez hotelowe restauracje. Miasteczko tętni życiem, a promenady niemal uginają się pod budkami z lodami, kebabami czy przekąskami rybnymi. Oczywiście wśród nich mnóstwo jest straganów z pamiątkami i mini-centrami rozrywki.

Pobyt wśród polskiej natury jest genialnym rozwiązaniem zawsze – nie tylko w ciężkich czasach pandemii. Powiedzenie „Cudze chwalicie, swego nie znacie” już wkrótce zostanie usunięte ze słownika, a przynajmniej w przypadku rodzin, które zdecydowały się odwiedzić Mielno i spędzić tu kilka nocy w ekskluzywnym hotelu. Nie trzeba bowiem dalekich podróży do krajów tropikalnych, aby popaść w zachwyt i prawdziwie wypocząć!