Hotel Mielno Holiday

SPA

Chcesz w końcu odpocząć od pracy oraz szarej, codziennej rzeczywistości? W naszym hotelu jak najbardziej jest to możliwe! Przekonuje się o tym z roku na rok coraz więcej zadowolonych Klientów. Nie tylko dlatego, że hotel jest położony w wyjątkowo pięknej scenerii. Niedaleko znajduje się np. morze, które zachwyca tak naprawdę o każdej porze roku kalendarzowego. W okolicy jest ogólnie wiele atrakcji, które cieszą się niesłabnącą popularnością.

Mamy dla Ciebie również coś niezwykłego w naszym hotelu. Możesz bowiem skorzystać ze strefy SPA. Jest ona przeznaczona dla każdego, kto chce odprężyć się, zapomnieć chociaż na chwilę o rozmaitych problemach z życia prywatnego, zawodowego itp. Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? W strefie SPA pracują bardzo dobrej jakości specjaliści. Wszystkie zatrudnione osoby posiadają odpowiednie kwalifikacje. Nie brakuje im wiedzy teoretycznej, praktycznej, a także bardzo dobrego podejścia do Klientów. U nas poczujesz się jak w niebie już od pierwszej minuty! Ponadto oferta jest bardzo urozmaicona. Posiadamy m.in. rozgrzewające seanse w saunie nie tylko suchej, ale także parowej. Dzięki takim zabiegom zadbasz o lepszy stan skóry oraz pozbędziesz się dokuczliwego uczucia zmęczenia. Korzystanie z sauny pod opieką wykwalifikowanego personelu redukuje stres i napięcie, a także wzmacnia nasz układ odpornościowy. Co jeszcze znajduje się w ofercie? Są to kąpiele w basenie.

Mamy do dyspozycji nowoczesne i bezpieczne obiekty, na których można się w pełni zrelaksować. Zainteresowane osoby mogą również zdecydować się na inne zabiegi. Nasz gabinet jest bardzo nowoczesny i bogato wyposażony. Posiadamy urozmaiconą ofertę, która jest regularnie poszerzana. Zabiegi są odprężające oraz bezpieczne. Bardzo korzystnie wpływają na wygląd oraz zdrowie. Troszczymy się o to, by nasi Klienci tak naprawdę od samego początku dobrze czuli się w naszej strefie SPA. Gwarantujemy bardzo profesjonalne usługi, które są nie tylko wszechstronne, ale także dodatkowo tanie.