Mielno Holiday Apartments

Wczasy w Mielnie – niezapomniana Bałtycka przygoda!

Urlop nad Morzem Bałtyckim to dla wielu rodzin obowiązkowy punkt programu podczas letnich wakacji. Częstym dylematem jest jednak wybór odpowiedniej miejscowości oraz obiektu noclegowego. Jednym z najpopularniejszych nadmorskich miasteczek – jest Mielno. Wczasy dla rodzin z dziećmi w Mielnie oferuje wiele hoteli i pensjonatów. Czym warto sugerować się podczas wyboru?

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru obiektu noclegowego w Mielnie? 

Dobry hotel to podstawa udanych, niezapomnianych wakacji. W tym sezonie dodatkowo należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo sanitarne – dodatkowy problem, wywołany pandemią Koronawirusa. Dobrze przygotowany na te okoliczności obiekt powinien dbać o dezynfekcję rąk, oraz noszenie maseczek przez przebywających na jego terenie gości. Wyjeżdżając na urlop, warto zapewnić rodzinie bezpieczny wypoczynek z wyżywieniem w Mielnie. Dostępny bufet śniadaniowy i obiadokolacje znacząco ułatwią organizację dnia i pozwolą zapomnieć o codziennych obowiązkach. Wakacje z dziećmi, z wyżywieniem, to prawdziwa okazja do relaksu dla rodziców. 

Dlaczego warto wybrać Mielno?

Mielno nie bez powodu jest niezwykle często wybierane przez turystów. Bardzo szerokie plaże zapobiegają ściskowi wśród gąszczu parawanów. Dodatkowo podczas sezonu odbywa się tutaj wiele festiwali – na przykład Święto Kolorów, czy Festiwal Baniek Mydlanych. Są to niezwykle atrakcyjne wydarzenia, które mogą uświetnić rodzinny urlop. Mielno to bardzo dobre miejsce, w którym można spędzić bezpieczne wakacje. Oferują wiele ścieżek rowerowych i tras dla spacerowiczów, na których można uniknąć kontaktu z innymi osobami. Ciekawą propozycją, aby bezpiecznie wypocząć jest odwiedzenie Jeziora Jamno, niegdyś było zatoką, obecnie jest akwenem połączonym z Bałtykiem kanałem. Na jego plażach pojawia się zdecydowanie mniejsza liczba turystów.

Mielno to doskonałe miejsce na bezpieczny wypoczynek z wyżywieniem. Wybierając dobry hotel, spełniający wszystkie wymagania sanitarne można zrelaksować się i zapewnić swojej rodzinie niezapomniane wakacje.

Polski Bon Turystyczny sierpień 2020/marzec 2022

Drodzy Goście,

Mielno Holiday Apartments od sierpnia 2020 r. do 31 marca 2022 r. honoruje możliwość zapłaty za usługi noclegowe poprzez Polski Bon Turystyczny.

Zapraszamy do skorzystania z tej formy płatności w naszym obiekcie.
Wszelkie informacje o sposobie uzyskania i aktywowania bonu uzyskają Państwo klikając w
POBIERZ BON