Mielno Holiday Apartments

Sprawdź dostępność

Wieczór panieński to wyjątkowy czas dla przyszłej Panny Młodej. Idealna okazja do spotkania z przyjaciółkami oraz chwilową ucieczkę od stresujących przygotowań do ślubu i wesela.

Dla Pań, które szukają alternatywy wobec hucznych zabaw w klubie, proponujemy zorganizowanie tego szczególnego wydarzenia w Mielno Holiday Apartments. Zadbamy o to, aby ten wieczór był naprawdę niezapomniany, pełen odprężających chwil i wspaniałych wrażeń

Pakiet zawiera:

• Nocleg w nowoczesnych, komfortowych apartamentach;
• Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego;
• Butelka wina musującego w pokoju;
• Trzydaniowa kolacja z lampką wina.
• 2 godzinny pobyt w strefie Welness na wyłączność (basen oraz dwa rodzaje saun)

Możliwość zorganizowania całego wieczoru na tarasie, z widokiem na jezioro, znajdującym się na IV piętrze naszego Hotelu…. cisza, piękne widoki, zachód słońca i dobra zabawa ze smacznym jedzeniem to uwieńczenie tego ważnego wieczoru.

 

Oferta obowiązuje cały rok 

 

* W związku z trwającym stanem pandemii, dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikającym z aktualnych przepisów prawa i decyzji hotelu. W trosce o najwyższy standard usług hotel na bieżąco wdraża procedury sanitarne, jednak nabywając niniejszą ofertę, akceptują Państwo brak możliwości korzystania z wybranych udogodnień w związku z COVID-19.

Kontakt Recepcja

tel. 947328600

hotel@mielnoholiday.pl

Facebook: Mielno Holiday Apartments


U nas zrealizujesz bon turystyczny!
Czytaj więcej

Bezpieczny hotel

Nasz hotel spełnia wszelkie wymogi sanitarne oraz otrzymał Odznakę Bezpiecznego Hotelu.

Czytaj więcej.