Hotel Mielno Holiday

Apartamenty Mielno

Bezpieczne rodzinne apartamenty Mielno Holiday Apartments powstają w miejscowości Unieście, tuż obok znanego nadmorskiego kurortu Mielno, na mierzei, 150 m od Morza Bałtyckiego i 200 m od Jeziora Jamno. Jest to inwestycja będąca propozycją rodzinnego hotelu dla inwestorów.

Bezpieczne rodzinne apartamenty to bliskość miejscowości Mielno gwarantuje dostęp do licznych restauracji, miejsc wypoczynku i rozrywki. Okolica sprzyja uprawianiu aktywnej turystyki, a bliskość „na wyciągnięci ręki” do Jeziora Jamno, to dostęp do przystani dla statku spacerowego „Koszałek” pływającego między Koszalinem a Mielnem. Ponadto w tym miejscu mierzei znajduje się szeroka i czysta, piaszczysta nadmorska plaża, znakomita do wypoczynku.

Zasada działania projektu Mielno Holiday Apartments opiera się na wykupieniu przez inwestorów apartamentów, a następnie na wybraniu jednej z opcji:

– można przeznaczyć apartament tylko do użytku własnego,

– można przeznaczyć apartament tylko na wynajem,

– można wybrać opcję mieszaną, tj. częściowo do wypoczynku własnego, częściowo na wynajem.

Wszystkie z 85 apartamentów są w pełni umeblowane i wyposażone w dobrym standardzie odpowiadającym 3-4 gwiazdkowym hotelom zagranicznym. Każdy apartament składa się z pokoju dziennego, łazienki oraz małego aneksu kuchennego oraz posiada przestronny balkon.

Powodzenie przedsięwzięcia i czerpanie zysków z wynajmu apartamentów przez cały rok zapewniają: położenie hotelu, części wspólne apartamentów, tj. dwupoziomowa restauracja, kawiarnia na dachu IV kondygnacji z widokiem na Jezioro Jamno, basen wraz z częścią SPA, sala wykładowa oraz atrakcje dla najmłodszych.

Gwarantujemy transparentność rozliczeń, wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę zarządzającą. Rozliczamy się co kwartał z Właścicielem apartamentu. Zabezpieczeniem lokowanych środków jest kupowany apartament wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku, parkingu oraz terenach zielonych wokół obiektu. Każdy kupiony przez Państwo apartament spełnia wymogi odrębnego lokalu mieszkalnego lub usługowego i będzie miał założoną indywidualną księgę wieczystą.

Więcej informacji: tel. 94 732 86 00.

This will close in 0 seconds