Hotel Mielno Holiday

Hotel

Bezpieczny hotel rodzinny Mielno Holiday Apartments w dzielnicy Unieście jest idealnym miejscem na wypoczynek w naturalnej nadmorskiej okolicy, z dala od zgiełku miasta, położony jest na malowniczej mierzei, 70 m od piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego i 150 m od Jeziora Jamno. Lokalizacja zapewnia naszym klientom luksusowe warunki wypoczynku. Jest to hotel przyjazny rodzinom  i dzieciom z animacjami dla rodzin z dziećmi.

Okolica sprzyja uprawianiu aktywnej turystyki, a bliskość na wyciągnięci ręki do Jeziora Jamno, to dostęp do przystani dla statku spacerowego „Koszałek” pływającego między Koszalinem, a Mielnem, na wzór wodnych taksówek włoskiej Wenecji, to również doskonały slip do wodowania skuterów wodnych czy motorówek.

W obiekcie do dyspozycji Gości znajduje się przestronna restauracja z dużym tarasem na zewnątrz, na IV kondygnacji znajduje się przestronny 2-poziomowy taras zapewniający niezapomniane widoki na jezioro i malowniczą panoramę Koszalina, strefa SPA z basenem i saunami, strefa fitness z siłownią, wewnętrzny plac zabaw dla dzieci z animatorami, sale konferencyjne, wewnętrzny parking i wiele innych.

Z myślą o najmłodszych zapewniamy regularne animacje, dzieci pod opieką animatora mają zapewnione liczne atrakcje.
Organizujemy między innymi warsztaty plastyczne, artystyczne, sportowe jak również kulinarne!
Na terenie naszego hotelu do dyspozycji gości posiadamy salę zabaw “kulkolandię”, ping-pong oraz piłkarzyki!

Kulkolandia