Aktywność

Nasz profesjonalny hotel oferuje nie tylko komfortowy wypoczynek w bardzo pięknej okolicy. Gwarantujemy Klientom szereg różnych atrakcji. M.in. pod względem aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Na co można się zdecydować? To np. strefa fitness. Nie ma przeszkód, by wybrać się również do naszej bardzo nowoczesnej siłowni. Dlaczego warto? Należy podkreślić, że wszystkie znajdujące się tam sprzęty do ćwiczeń są w 100% bezpieczne.

Regularnie sprawdzamy bowiem stan maszyn oraz akcesoriów. Na dodatek nasza oferta w tym miejscu jest urozmaicona. Można zatem wybrać różne urządzenia do ćwiczenia rozmaitych partii naszego ciała. Troszczymy się o to, by Klienci mieli w tej materii spore pole do manewru. Jeśli zatem jesteś w cyklu treningowym i nie chcesz rezygnować z zajęć w czasie urlopu, to świetnie się składa – w naszym hotelu nie będzie bowiem takiej konieczności. A może chcesz zdecydować się aktywnie spędzić wolny czas poza hotelem? Wypożyczamy np. rowery. To świetny sposób na wspólne popołudnie z rodziną, znajomymi itp. Co jeszcze znajduje się w naszej ofercie? Możesz zdecydować się także na nordic walking. Posiadamy odpowiednie kijki do uprawiania tego coraz popularniejszego sportu wśród Polaków.

W naszym hotelu nudzić nie będą się także dzieciaki. Dla najmłodszych też bowiem przygotowaliśmy wiele atrakcji. Są to m.in. piłkarzyki. Jednocześnie przy stole mogą grać dwie lub nawet cztery osoby. To nie wszystko. Chcesz pograć z dzieckiem w ping ponga? Mamy do tego odpowiednie stoły oraz profesjonalne rakietki. Wśród pociech bardzo dużą popularnością cieszy się kulkolandia. To wspaniała forma zabawy. Przede wszystkim dla najmłodszych dzieciaków. Dużym zainteresowaniem cieszą się także klasy do grania. Tak samo, jak zewnętrzny plac zabaw. Można tam zdecydować się na rozmaite formy spędzania wolnego czasu. Zabawa jest nie tylko bardzo udana, ale także całkowicie bezpieczna. Gorąco zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych Klientów do skorzystania z naszej wszechstronnej oferty.