Hotel Mielno Holiday

Sala konferencyjna

Z uniwersalnych usług naszego hotelu chętnie korzystają nie tylko Klienci indywidualni. Jesteśmy otwarci również na spotkania biznesowe rozmaitych firm, przedsiębiorstw itp. Do dyspozycji Klientów oddajemy nowoczesną salę konferencyjną. Jakie są jej najważniejsze zalety? Dlaczego warto właśnie u nas organizować różne kursy, szkolenia, wykłady, eventy itp.? Przede wszystkim nasza sala konferencyjna jest bardzo przestronna.

Warto podkreślić, że może ona pomieścić, w czasie organizowanych wydarzeń rozmaitego typu, nawet około 120 osób. Jest to zatem bardzo dobry wybór na eventy o sporej skali. Sala konferencyjna świetnie sprawdza się także na kameralne spotkania. Nie ma bowiem żadnych przeszkód, by dowolnie zaaranżować to miejsce. Tak, by np. słuchacze nie siedzieli zbyt daleko od wykładowców itp. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych Klientów i ich wizji organizacji danego przedsięwzięcia. Mają oni nasze pełne wsparcie na tej płaszczyźnie. O czym jeszcze warto wspomnieć? Profesjonalna sala konferencyjna posiada dobrą akustykę. Bardzo dokładnie zatroszczyliśmy się o ten konkretny czynnik. Dlaczego jednak jest to istotne? Dzięki temu np. wykładowcy są bez problemu słyszani przez uczestników kursów, szkoleń itp.

Nie muszą zatem niepotrzebne nadwyrężać strun głosowych, co przy kilkugodzinnych zajęciach mogłoby być bardzo dokuczliwe… Wszystkie uczestniczące w danym wydarzeniu osoby mogą bez żadnych przeszkód swobodnie ze sobą konwersować. W naszej sali konferencyjnej dźwięk rozchodzi się bowiem odpowiednio i równomiernie. Na dodatek jest to miejsce bardzo dobrze wyposażone. Ułatwia to nie tylko pracę wykładowcom. Korzystają na tym również słuchacze. Dzięki temu można bowiem szybko przyswajać nowe wiadomości, które są podawane w nowoczesnej formie. Innymi słowy, nauka jest bardzo efektywna. Co jest konkretnie do dyspozycji gości? Chodzi np. o profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy. Możesz także skorzystać z projektorów i ekranów. Tak, by treść była dobrze widoczna nawet w najdalszych zakamarkach sali. Oprócz tego nasza sala konferencyjna jest wyposażona w profesjonalną infrastrukturę teleinformatyczną.